Wtorek, 15 czerwiec 2021liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
Facebook - Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie
ZBY_1604ppp
Oglądasz: Ochrona danych osobowych|  Urząd Miasta Ślesin
Projekty Unijne
Termomodernizacja Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie
Kalendarium
Wtorek, 15 czerwiec 2021
166 dzień roku
imieniny:
Jolanty, Wita
 

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU
 DANYCH  OSOBOWYCH

 


W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w Urzędzie Miasta i Gminy Ślesin jest: GMINA ŚLESIN reprezentowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin, ul. Kleczewska 15, 62-561 Ślesin. 
W sprawach związanych z Pani/Pana pytaniami dotyczącymi sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Miasta i  Gminy w Ślesinie, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych.

Dane IOD:
 
Sebastian Strzech 
iod@comp-net.plPozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz klauzule informacyjne stosowane w Urzędzie Miasta i Gminy Ślesin znajdują się : tutaj...


 

Biuletyn Informacji Publicznej BIP 
Serwer poczty e-mailPortal inwestycyjny


 
ANKIETA - badania satysfakcji Klienta UMiG


 
Platforma Zarządzania Oświatą VULCANInformacja Turystyczna
Szybko i sprawnie
Polecamy
Serwis informatyczny
GUZIK - systemy informatyczne
henryk@guzik.konin.pl 
Tel. +48 63 2465057
Galeria zdjęć

Fotografie z miasta i regionu
Zobacz galerię
Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie, ul. Kleczewska 15, 62-561 Ślesin, pow. Koniński, woj. wielkopolskie, tel.: 63 2704011, fax: 63 2704198, email: sekretariat@slesin.pl, http://www.slesin.pl